Местна коалиция БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ (ЗС„Александър Стамболийски“,РДП,БСДП)

Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет№ на удостоверение
ПЕТЯ СТЕФАНОВА МИТОВА1/23.10.2019
ДЕСИСЛАВА ЕМИЛОВА КРЪСТЕВА2/23.10.2019
МАНУЕЛА ВАСИЛЕВА РАНГЕЛОВА3/23.10.2019
ЦВЕТАНА СЕДЕВЧОВА ПЕТРОВА4/23.10.2019
АНТОН ДИМИТРОВ ТОМОВ5/23.10.2019
ЙОАНА ГЕОРГИЕВА МЕТОДИЕВА6/23.10.2019
МИРЯНА ГЕОРГИЕВА ХРИСТОВА7/23.10.2019
СЛАВЯНА СТОЯНОВА МЕТОДИЕВА8/23.10.2019
ДИЛЯНА ВЕЛИНОВА МИНКОВА9/23.10.2019
ДИАНА ЕНЧЕВА ВАСИЛЕВА10/23.10.2019
ПЛАМЕН НИКОЛОВ ИВАНОВ11/23.10.2019
ЛЮДМИЛ СИМЕОНОВ ЙОРДАНОВ12/23.10.2019
ЛЮБКА БОЯНОВА НАУМОВА13/23.10.2019
МИЛЕНА СИМЕОНОВА МАРКОВА14/23.10.2019
ЙОРДАНКА АПОСТОЛОВА МАРТИНОВА15/23.10.2019
КОСТАДИН ИВАНОВ ПАЧАРЪЗОВ16/23.10.2019
МАГДАЛЕНА МИТКОВА ЛАКОВА17/23.10.2019
РАДКА ВАКЛЕВА ПОПОВА18/23.10.2019
ДАНИЕЛА ИВАНОВА ДАНАИЛОВА19/23.10.2019
АНЕТА ЙОРДАНОВА ВЛАДИМИРОВА20/23.10.2019
ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ СТОЯНОВ21/23.10.2019
КАТЯ БОРИСОВА ГИЗДОВА22/23.10.2019
СНЕЖИНА САШОВА СТОЕВА23/23.10.2019
НИКОЛАЙ МИЛЧОВ БОЯНОВ24/23.10.2019
АННА ГЕОРГИЕВА БОЯНОВА25/23.10.2019
РОСИЦА ГЕОРГИЕВА ДЕЯНОВА26/23.10.2019
АНТОАНЕТА ИВАНОВА ХАРАЛАМПИЕВА27/23.10.2019
ВИОЛЕТА ЯНКОВА ТОДОРОВА28/23.10.2019
ЛИЛЯНА ГЕОРГИЕВА ВЕЛИЧКОВА29/23.10.2019
СЕРАФИМ ИВАНОВ СЕРАФИМОВ30/23.10.2019
ВЛАДИСЛАВ СВЕТОСЛАВОВ ВЛАДИМИРОВ31/23.10.2019
ВЛАДИМИР НИКОЛАЕВ АНГЕЛОВ32/23.10.2019
СВЕТОСЛАВ СТАНИМИРОВ АНДОНОВ33/23.10.2019
КИРИЛ ЙОРДАНОВ СТОЯНОВ34/23.10.2019
КРИСТИАН РОСЕНОВ КИРИЛОВ35/23.10.2019
ЕМИЛ ХРИСТОВ МЕТОДИЕВ36/23.10.2019
СТЕФКА ТОДОРОВА ХРИСТОВА37/23.10.2019
ИЛИЯ ИВАНОВ ШУМАНОВ38/23.10.2019
ДОНЧО АЛЕКСАНДРОВ ГЕОРГИЕВ39/23.10.2019
СВЕТОСЛАВ ВЕНКОВ МИРЧЕВ40/23.10.2019
ЙОНКО РАДОСЛАВОВ БОРИСОВ41/23.10.2019
КИРИЛ МЛАДЕНОВ ДРАГАНОВ42/23.10.2019
СТОЯН ВЕНЕВ СТАМЕНКОВ43/23.10.2019
АНГЕЛ ВАСИЛЕВ ЙОРДАНОВ44/23.10.2019
НИКОЛАЙ ТОДОРОВ МИТКОВ45/23.10.2019
СЛАВЧО СТОЙЧЕВ АСЕНОВ46/23.10.2019
КИРИЛ ВАСИЛЕВ ГЕОРГИЕВ47/23.10.2019
ЛЮБОМИР МИЛЕНОВ ТЕОФИЛОВ48/23.10.2019
СТЕФКА МИРЧОВА ДОЙЧИНОВА49/23.10.2019
ГЕОРГИ САВОВ ДЖАМБАЗКИ50/23.10.2019
НИКОЛАЙ ВАСИЛЕВ НИКОЛОВ51/23.10.2019
СВЕТОСЛАВ ВЕРГИЛОВ СТАНИМИРОВ52/23.10.2019
ВЛАДИМИР ЦВЕТКОВ ВЛАДИМИРОВ53/23.10.2019
ЕМИЛИЯ КИРИЛОВА МИТОВА54/23.10.2019
ДОНИКА НИКОЛАЕВА МИЛЧЕВА55/23.10.2019
РОСИЦА СТОИЛОВА ИВАНОВА56/23.10.2019
ИВАН ЯНАКИЕВ ИВАНОВ57/23.10.2019
ТАНЯ ИВАНОВА ЯНАКИЕВА58/23.10.2019
СИМЕОН КИРИЛОВ СИМЕОНОВ59/23.10.2019
ЗОРНИЦА ВАСИЛЕВА БОНЕВА60/23.10.2019
ВАЛЕНТИН СТАНИСЛАВОВ БОНЕВ61/23.10.2019
КИРИЛ ДРАГОВ КИРИЛОВ62/23.10.2019
ИВО КИРИЛОВ СИМОВ63/23.10.2019
РАДОСЛАВ РУМЕНОВ СТАВРИЕВ64/23.10.2019
НИКОЛАЙ СПАСОВ СПАСОВ65/23.10.2019
ДАНИЕЛА ДИМИТРОВА ВЛАДИМИРОВА66/23.10.2019
КРИСТИЯН КАМЕНОВ ВЛАДИМИРОВ67/23.10.2019
АНТОАНЕТА АНГЕЛЧОВА ВЛАДИМИРОВА68/23.10.2019
ВАЛЕНТИН САШОВ МАКСИМОВ69/23.10.2019
ВЛАДИМИР МЕТОДИЕВ ГЕШЕВ70/23.10.2019
ЛИЛИЯ ВАЛЕРИЕВА МАРТИНОВА71/23.10.2019
ВЛАДИСЛАВ ЛЮДМИЛОВ САВОВ72/23.10.2019
САБИНА ОГНЯНОВА САВОВА73/23.10.2019
ЛИЛИЯ ЯСЕНОВА КАЦАРОВА74/23.10.2019
ДИМИТЪР ЗДРАВКОВ МИЛУШЕВ75/23.10.2019
ИВОНА ВАЛЕРИЕВА ИВАНОВА76/23.10.2019
АЛБЕНА АНАСТАСОВА КАЦАРОВА77/23.10.2019
ВЛАДИМИР ИЛИЕВ ВЛАДОВ78/23.10.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31 

Решения

  • № 464-МИ / 11.12.2019

    относно: прекратяване предсрочно пълномощията на общински съветник и обявяване следващия в листата на общински съветници на ПП „ГЕРБ“

  • № 463-МИ / 22.11.2019

    относно: Определяне на реда на кандидатите на Местна коалиция БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ (ЗС„Александър Стамболийски“,РДП,БСДП)

  • № 462-МИ / 15.11.2019

    относно: упълномощаване на членове на ОИК – Перник, които да присъстват при отварянето на помещението, в което се съхраняват изборните книжа от местни избори 2019г.

всички решения