Местна коалиция ЕНП (ПП"НИКОЛА ПЕТКОВ",ПП БЗНС И ПП БДФ)

Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет№ на удостоверение
Адриан Валериев Симеонов1/23.10.2019
Емил Емилов Велков2/23.10.2019
Георги Йосифов Василев3/23.10.2019
Крум Йосифов Василев4/23.10.2019
Венетка Асенова Пармакова5/23.10.2019
Йонка Стоянова Николова6/23.10.2019
Виктория Христова Христова7/23.10.2019
Ивайло Николаев Стоянов8/23.10.2019
Борис Иванов Борисов9/23.10.2019
Радостина Стефанова Борисова10/23.10.2019
Красимира Златкова Йончева11/23.10.2019
Гергана Чавдарова Георгиева12/23.10.2019
Борислава Димитрова Борисова13/23.10.2019
Людмила Василева Цветанова14/23.10.2019
Бойка Георгиева Адамова15/23.10.2019
Цветелина Златкова Йорданова16/23.10.2019
Мариан Валериев Симеонов17/23.10.2019
Милко Иванов Трифонов18/23.10.2019
Николай Цветанов Попов19/23.10.2019
Мария Бориславова Захариева20/23.10.2019
Нина Йорданова Димитрова21/23.10.2019
Людмила Илиева Иванчева22/23.10.2019
Инна Валентинова Рангелова23/23.10.2019
Невена Димитрова Лазарова24/23.10.2019
Петранка Иванова Попова25/23.10.2019
Станислава Емилиова Методиева26/23.10.2019
Милка Стаменова Тюфекчиева27/23.10.2019
Аделина Иванова Иванова28/23.10.2019
Кристиян Калинов Кирилов29/23.10.2019
Венелин Методиев Трайков30/23.10.2019
Евгени Валентинов Генадиев31/23.10.2019
Митко Райчев Ванков32/23.10.2019
Мария Иванова Тюфекчиева33/23.10.2019
Розета Асенова Георгиева34/23.10.2019
Даниела Сончова Димова35/23.10.2019
Спас Зафиров Първанов36/23.10.2019
Гергана Иванова Живкова37/23.10.2019
Емилия Александрова Любенова38/23.10.2019
Даниела Манолова Николова39/23.10.2019
Райна Михайлова Найденова40/23.10.2019
Лидия Емилова Владова41/23.10.2019
Йовка Пейчева Динева42/23.10.2019
Динко Данев Динев43/23.10.2019
Павлинка Георгиева Димитрова44/23.10.2019
Марица Теофилова Борисова45/23.10.2019
Захаринка Миткова Цветкова46/23.10.2019
Юлка Боянова Марвакова47/23.10.2019
Миглена Любомирова Стефанова48/23.10.2019
Ваня Петрова Варадинова49/23.10.2019
Корнелия Костадинова Рибарска50/23.10.2019
Николина Живкова Балчова51/23.10.2019
Снежанка Димитрова Рангелова52/23.10.2019
Мариета Димитрова Григорова53/23.10.2019
Филип Пламенов Григоров54/23.10.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31 

Решения

  • № 464-МИ / 11.12.2019

    относно: прекратяване предсрочно пълномощията на общински съветник и обявяване следващия в листата на общински съветници на ПП „ГЕРБ“

  • № 463-МИ / 22.11.2019

    относно: Определяне на реда на кандидатите на Местна коалиция БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ (ЗС„Александър Стамболийски“,РДП,БСДП)

  • № 462-МИ / 15.11.2019

    относно: упълномощаване на членове на ОИК – Перник, които да присъстват при отварянето на помещението, в което се съхраняват изборните книжа от местни избори 2019г.

всички решения