Общинска избирателна комисия Перник


РЕШЕНИЕ
№ 222-МИ
Перник, 10.10.2019

ОТНОСНО: регистрация на застъпници на кандидатската листа, издигната от местна коалиция ВМРО-БНД (ОЗ,ЗНС,ОБТ БЪЛГАРСКИ ЛЕЙБЪРИСТИ), регистрирана за участие в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г.

             Постъпило е заявление рег. № 1 от 10.10.2019 г. от  Мария Гълъбова – надлежно упълномощен представител на коалиция Местна коалиция ВМРО-БНД (ОЗ,ЗНС,ОБТ БЪЛГАРСКИ ЛЕЙБЪРИСТИ) за регистрация на 134  застъпника.

             Към заявлението (Приложение № 73-МИ от изборните книжа) са приложени: пълномощно на представляващия коалицията,  списък с имената и единните граждански номера на предложените лица. Списъкът е представен и на електронен носител. Приложени са декларации - Приложение № 75-МИ – 134 броя. Предложени са 134 лица за застъпници. Извършена е  проверка и е получено потвърждение от “Информационно обслужване” АД за 130 лица. За предложената Албена Зашева Ванкова е получен отговор, че лицето е регистрирано като член на СИК 143200096. За предложената Анжелина Симеонова Тодорова е получен отговор, че лицето е регистрирано като член на СИК 143200058, За предложения Радостин Кирилов Иванов е получен отговор, че лицето е регистрирано като член на СИК 143200118. За предложения Бисер Славчев Найденов е получен отговор, че лицето е регистрирано като член на СИК 143200128.

           На основание чл. 87, ал. 1, т. 18, във вр. с чл. 117, ал. 4 и чл. 118, ал. 2    от ИК и  Решение № 1080- МИ от 12.09.2019г. на ЦИК, Общинска избирателна комисия - Перник

Р Е Ш И:

             РЕГИСТРИРА като ЗАСТЪПНИЦИ предложените от местна коалиция ВМРО-БНД (ОЗ,ЗНС,ОБТ БЪЛГАРСКИ ЛЕЙБЪРИСТИ) лица,   както следва:

  1. ЕМИЛ БОРИСОВ ИВАНОВ
  2. МИГЛЕНА ЕМИЛОВА БОРИСОВА
  3. ЕРИНА ГЕОРГИЕВА БОНИНА
  4. РАДКА ГРИГОРОВА МАРИНОВА
  5. ЕМИЛИЯ ВАСИЛЕВА ТРОХАРОВА
  6. ЕЛЕНА ТРИФОНОВА БОРИСОВА
  7. АНТОНИО РУМЕНОВ ГРИГОРОВ
  8. ВЕРОНИКА ТОДОРОВА ЙОРДАНОВА - ГРИГОРОВА
  9. ЦВЕТЕЛИНА КАМЕНОВА ИВАНОВА
  10. ЦВЕТАНКА ДИМИТРОВА ДРАГАНОВА
  11. ТЕМЕНУЖКА ГЕНАДИЕВА ЯНЕВА
  12. ВЕРА ЮРЕВНА ГРУЕВА
  13. НАДЯ ВЕНЦИСЛАВОВА МИЛАНОВА
  14. ДИОНИС КИРИЛОВ ПЕЙЧЕВ
  15. ГАЛИНА МЕТОДИЕВА ИВАНОВА
  16. РОСИЦА ПЕТРОВА ПЕТРОВА
  17. СТАНИСЛАВА ПЕТРОВА ЕФТОВА
  18. РУМЯНА ДИМИТРОВА ЗЛАТКОВА
  19. ЕЛЕНА НИКОЛАЙЧОВА ЧАЙЛАН
  20. ВЛАДИСЛАВ НИКОЛАЕВ РАНГЕЛОВ
  21. БОГОМИЛ ИВАНОВ АНДОНОВ
  22. МАРТИН ВАСИЛЕВ ДИМИТРОВ
  23. ГЪЛЪБИНА НИКОЛОВА МАНОЛОВА
  24. ДАРИНА НИКОЛОВА НЕКОВА
  25. АДЕЛИНА БОРИСОВА ЕВЛОГИЕВА
  26. ВАЛЕНТИНА ГЕОРГИЕВА АСЕНОВА
  27. ВАЛЕНТИН НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ
  28. ЕМАНУИЛ ВАСИЛЕВ БОНИН
  29. АНАСТАС ЯНКОВ БОЯНОВ
  30. КРАСИМИРА ВАСИЛЕВА МИЦЕВА
  31. ТАНЯ ВАЛЕРИЕВА ЕМИЛОВА
  32. ЗДРАВКА СЛАВЧЕВА ПЕТРОВА
  33. БОЯН ДИМИТРОВ МИТЕВ
  34. ЦВЕТЕЛИНА КИРИЛОВА ЗАФИРОВА
  35. АПОСТОЛА СИМЕОНОВА ЕВТИМОВА
  36. КРАСИМИР НИКОЛАЕВ СТОЯНОВ
  37. КРУМ БОГДАНОВ КРУМОВ
  38. ЙОРДАНКА РАЙЧОВА ЛЮБОМИРОВА
  39. ЛЮБОМИР МИЛЧОВ ЛЮБОМИРОВ
  40. МОНИКА ГЕОРГИЕВА СЕРАФИМОВА
  41. ДИЯНА КИРИЛОВА ЛЮБОМИРОВА
  42. ЛИДИЯ САШКОВА АТАНАСОВА
  43. АДЕЛИНА ВЕНЦИСЛАВОВА ПЕТРОВА
  44. ПЛАМЕН КИРИЛОВ ГРИГОРОВ
  45. ГЕОРГИ СОКОЛОВ ГЕОРГИЕВ
  46. МИЛЕНА НИКОЛОВА БУЧЕВА
  47. ИВО СПАСОВ СЛАВЧЕВ
  48. ЗДРАВКА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА
  49. ВИКТОР МИРОСЛАВОВ КИРИЛОВ
  50. ИЛИЯНА ЕМИЛОВА РАНГЕЛОВА
  51. ВИОЛЕТА ВАСИЛЕВА СТОЙКОВА
  52. ВЕЛИСЛАВ ПЕТРОВ КРЕМЕНЛИЕВ
  53. ХРИСТИЯНА ПЕТКОВА СТОЙЧЕВА
  54. ЙОАНА ИВАНОВА ГЕРАСИМОВА
  55. АНТОАНИНА ХРИСТОВА НИКОЛОВА
  56. МИРЯНА ПЕТРОВА СИМЕОНОВА
  57. ЕМИЛ АНТОНОВ ИВАНОВ
  58. КАТЯ ДИМИТРОВА ИВАНОВА
  59. АНТОАНЕТА МИТКОВА ИСКРЕНОВА
  60. ВАСИЛ СТОЯНОВ АРСОВ
  61. ХРИСТИНА СТОЯНОВА ЛАЗАРОВА
  62. ЦВЕТЕЛИНА ДАНЧЕВА ИЛИНЧЕВА
  63. БОЯНКА ВИКТОРОВА АРСОВА
  64. ИРЕНА СИМЕОНОВА ПАУНОВА
  65. ДЕСИСЛАВА ВАСИЛЕВА ГЕОРГИЕВА
  66. РАЙНА НИКОЛОВА ЯНЕВА
  67. МАРИЯ ВАЛЕНТИНОВА СЛАВЧЕВА-ХРИСТОВА
  68. ЦВЕТАНКА АНДРЕЕВА ПЕТРОВА
  69. ИВАНКА СИМОВА КУТКУДЕЙСКА
  70. ПЕТЪР КИРИЛОВ СТЕФАНОВ
  71. ИЗАБЕЛ ЮЛИЯНОВА ХРИСТОВА
  72. ДИМИТРИНА БОРИСОВА ПАУНОВА
  73. ИВАЙЛО ВАНЧОВ СПАСОВ
  74. ЛИЛЯНА ДИМИТРОВА ИВАНОВА
  75. КИРИЛ АЛЕКСИЕВ СЛАВКОВ
  76. СТЕФАНИ МИЛЕВА ДИМИТРОВА
  77. ЗОРА ЕВЛОГИЕВА СТОИМЕНОВА
  78. ДИМИТЪР СЛАВЧОВ ПАРАПУНОВ
  79. СИЛВА СТАНКОВА МЛАДЕНОВА
  80. МЛАДЕН ГЕОРГИЕВ МЛАДЕНОВ
  81. МАЛИН ГЕНАДИЕВ ПЕТРОВ
  82. АЛЕКСАНДЪР МЛАДЕНОВ МЛАДЕНОВ
  83. ЕВТИМ РОСЕНОВ ДИМИТРОВ
  84. ИВАН ПЕТРОВ ВАСИЛЕВ
  85. ВЕСЕЛА РОСЕНОВА ДИМИТРОВА
  86. КИРИЛ МЛАДЕНОВ НИКОЛОВ
  87. ПЕТЪР ЦВЕТАНОВ СТАНКОВ
  88. КРАСИМИР ПЕТРОВ ЛЮБОМИРОВ
  89. ЕВГЕНИЯ ВАСИЛЕВА ГЕНАДИЕВА
  90. ГАБРИЕЛА ДИМИТРОВА БОГДАНОВА
  91. СТОЙНЕ АТАНАСОВ СТОЙНЕВ
  92. РОЗА ЛИЛОВА ИВАНОВА
  93. ВИОЛЕТА НЕДЕЛКОВА МАРИНОВА
  94. ЗДРАВКА СТЕФАНОВА КОТЕВА
  95. ЕМИЛ САШКОВ ДИМИТРОВ
  96. ИВАН ЕНЕЕВ ТЕМЕЛКОВ
  97. ГЕОРГИ ЕРИНОВ НИКИФОРОВ
  98. ЯСЕН АСЕНОВ БАЛКАНДЖИЙСКИ
  99. АСЯ ПЛАМЕНОВА СТАНИМИРОВА
  100. СОНЯ ГРИГОРОВА БОЯНОВА
  101. ЮРИ КОСТАДИНОВ БОЯНОВ
  102. СИЛВИЯ ТИХОМИРОВА МЕТОДИЕВА
  103. ДАФИНА РОСЕНОВА ИВАНОВА
  104. КРАСИМИРА КРЪСТЕВА СТАНИМИРОВА
  105. СТАНИМИР ВАСИЛЕВ СТАНИМИРОВ
  106. ЕМИЛ ДИМИТРОВ КИРИЛОВ
  107. ИЗАБЕЛА ДИМИТРОВА ПАНТЕЛЕЕВА
  108. МИЛЕНА ВАСИЛЕВА МАЛИНОВА
  109. ЛОЗКА ДРАГОМИРОВА СТОЯНОВА
  110. ПЕТЪР ПЛАМЕНОВ ПЕТРОВ
  111. ПЕТЪР ИВАНОВ ПЕТРОВ
  112. МАЯ ЗДРАВКОВА ПЕТРОВА
  113. ДЕСИСЛАВА НИКОЛАЕВА КИРИЛОВА
  114. ДАВИД СТОЯНОВ СТОЯНОВ
  115. МАРТИН СТОЯНОВ СТОЯНОВ
  116. ДАНИЕЛА АНАНИЕВА ЗАХАРИЕВА
  117. ДИАНА ТРИФОНОВА ВЕЛИЧКОВА
  118. ВЕНЕТА ИВАНОВА КИРИЛОВА
  119. ИЛИАН ИВАНОВ ДИМИТРОВ
  120. ВАЛЕРИЯ ВАЛЕРИЕВА ЛЮБЧОВА
  121. ДЕНИС БОГДАНОВ ИСАЕВ
  122. ВЕНЦИСЛАВ КИРИЛОВ ЯНКОВ
  123. ТИНКА МАРИНОВА СТЕФАНОВА
  124. МИЛОСЛАВ ИВАНОВ МИЛЧОВ
  125. ПАВЛИНА ПЕТРОВА НИКОЛОВА
  126. РАЙКА ТЕМЕЛЧОВА БОЯНОВА
  127. СТЕФКА КАМЕНОВА ЦАНКОВА
  128. АНЕЛИЯ ПЕТРОВА ПЕТРОВА
  129. ИВАН САШОВ ИВАНОВ
  130. РАНГЕЛ ГОШОВ БОРИСОВ

 

             ОТКАЗВА ДА РЕГИСТРИРА като ЗАСТЪПНИЦИ, предложените от местна коалиция ВМРО-БНД (ОЗ,ЗНС,ОБТ БЪЛГАРСКИ ЛЕЙБЪРИСТИ) лица, както следва:   

  1. АЛБЕНА ЗАШЕВА ВАНКОВА
  2. АНЖЕЛИНА СИМЕОНОВА ТОДОРОВА
  3. РАДОСТИН КИРИЛОВ ИВАНОВ
  4. БИСЕР СЛАВЧЕВ НАЙДЕНОВ

 

                     Решението подлежи на обжалване пред ЦИК в тридневен срок от обявяването му.

 

Председател: Надя Димитрова Боянова

Секретар: Станка Йорданова Рударска-Хинова

* Публикувано на 10.10.2019 в 18:58 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 464-МИ / 11.12.2019

    относно: прекратяване предсрочно пълномощията на общински съветник и обявяване следващия в листата на общински съветници на ПП „ГЕРБ“

  • № 463-МИ / 22.11.2019

    относно: Определяне на реда на кандидатите на Местна коалиция БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ (ЗС„Александър Стамболийски“,РДП,БСДП)

  • № 462-МИ / 15.11.2019

    относно: упълномощаване на членове на ОИК – Перник, които да присъстват при отварянето на помещението, в което се съхраняват изборните книжа от местни избори 2019г.

всички решения