Кмет на кметство

Богданов дол

  • 43. Анета Вангелова Арсова
    ПП ГЕРБ
  • 56. Вяра Богомилова Владимирова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Големо Бучино

  • 43. Александър Петров Александров
    ПП ГЕРБ
  • 56. Павел Цветков Павлов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Георги Йорданов Миладинов
    Движение ЗАЕДНО за промяна

Дивотино

  • 8. Цветан Петров Христов
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
  • 14. Димитър Николов Тренчев
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 43. Румен Богомилов Сергиев
    ПП ГЕРБ
  • 56. Мария Райчева Апостолова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Юли Манолов Георгиев
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 66. Силвия Антонова Богомилова
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 67. Йордан Асенов Тодоров
    Местна коалиция ВМРО-БНД (ОЗ,ЗНС,ОБТ БЪЛГАРСКИ ЛЕЙБЪРИСТИ)
  • 68. Симеон Трайков Методиев
    Местна коалиция ЕНП (ПП"НИКОЛА ПЕТКОВ",ПП БЗНС И ПП БДФ)
  • 69. Марио Василев Иванов
    Местна коалиция БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ (ЗС„Александър Стамболийски“,РДП,БСДП)
  • 70. Камелия Димитрова Божичкова
    Камелия Димитрова Божичкова

Драгичево

  • 26. Красимир Сотиров Сотиров
    коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ
  • 43. Виктор Данчов Викторов
    ПП ГЕРБ
  • 55. Валентин Стоилов Павлов
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Симеон Спасов Спасов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Кладница

  • 43. Васил Лозанов Мирчев
    ПП ГЕРБ
  • 51. Орлин Желязков Томов
    ВОЛЯ
  • 56. Стефан Иванов Стефанов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Радостин Любомиров Драганов
    Местна коалиция ВМРО-БНД (ОЗ,ЗНС,ОБТ БЪЛГАРСКИ ЛЕЙБЪРИСТИ)
  • 68. Валентина Георгиева Методиева
    Местна коалиция ЕНП (ПП"НИКОЛА ПЕТКОВ",ПП БЗНС И ПП БДФ)

Кралев дол

  • 43. Пламен Тодоров Георгиев
    ПП ГЕРБ
  • 56. Евгени Йорданов Евгениев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Люлин

  • 42. Илчо Викторов Евгениев
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 43. Радослав Василев Георгиев
    ПП ГЕРБ
  • 56. Иванка Огнянова Янкова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Лъчезар Ленчов Борисов
    Местна коалиция ВМРО-БНД (ОЗ,ЗНС,ОБТ БЪЛГАРСКИ ЛЕЙБЪРИСТИ)

Мещица

  • 43. Тодор Иванов Тодоров
    ПП ГЕРБ
  • 56. Деян Никифоров Станимиров
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 62. Симеон Петров Велинов
    БДС „РАДИКАЛИ“
  • 67. Емил Методиев Стефанов
    Местна коалиция ВМРО-БНД (ОЗ,ЗНС,ОБТ БЪЛГАРСКИ ЛЕЙБЪРИСТИ)

Рударци

  • 43. Богдан Кирилов Богданов
    ПП ГЕРБ
  • 56. Симеон Видинов Павлов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Студена

  • 22. Георги Владимиров Георгиев
    ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
  • 26. Васил Кирилов Каназиров
    коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ
  • 43. Росица Кирилова Георгиева
    ПП ГЕРБ
  • 56. Радослава Милчева Ангелова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Красимир Кирилов Христов
    Местна коалиция ВМРО-БНД (ОЗ,ЗНС,ОБТ БЪЛГАРСКИ ЛЕЙБЪРИСТИ)
  • 68. Кирил Михайлов Кирилов
    Местна коалиция ЕНП (ПП"НИКОЛА ПЕТКОВ",ПП БЗНС И ПП БДФ)

Батановци

  • 43. Радослав Георгиев Банчев
    ПП ГЕРБ
  • 56. Радослав Алексиев Петров
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Ивайло Александров Иванов
    Местна коалиция ВМРО-БНД (ОЗ,ЗНС,ОБТ БЪЛГАРСКИ ЛЕЙБЪРИСТИ)
  • 69. Крум Георгиев Крумов
    Местна коалиция БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ (ЗС„Александър Стамболийски“,РДП,БСДП)

Ярджиловци

  • 14. Данчо Асенов Данаилов
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 43. Боряна Янева Иванова
    ПП ГЕРБ
  • 56. Цветелин Радославов Ковачев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 66. Александър Мартинов Януш
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 67. Росица Димитрова Лазарова
    Местна коалиция ВМРО-БНД (ОЗ,ЗНС,ОБТ БЪЛГАРСКИ ЛЕЙБЪРИСТИ)

Бела вода

  • 43. Маргарита Трендафилова Давиткова
    ПП ГЕРБ
  • 56. Лилия Иванова Георгиева
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Изток

  • 8. Васил Борисов Младенов
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
  • 14. Ивайло Радоев Иванов
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 42. Ангел Трифонов Ангелов
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 43. Емил Ангелов Костадинов
    ПП ГЕРБ
  • 56. Десислава Стоянова Стоядинова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Калкас

  • 43. Надка Росенчова Павлова
    ПП ГЕРБ
  • 56. Румен Седефчев Зарев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Църква

  • 43. Румен Йорданов Петров
    ПП ГЕРБ
  • 55. Радостина Валериева Стефанова
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Радослав Иванов Динев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Митко Рафаилов Игнатов
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 67. Васил Димитров Еринин
    Местна коалиция ВМРО-БНД (ОЗ,ЗНС,ОБТ БЪЛГАРСКИ ЛЕЙБЪРИСТИ)

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31 

Решения

  • № 464-МИ / 11.12.2019

    относно: прекратяване предсрочно пълномощията на общински съветник и обявяване следващия в листата на общински съветници на ПП „ГЕРБ“

  • № 463-МИ / 22.11.2019

    относно: Определяне на реда на кандидатите на Местна коалиция БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ (ЗС„Александър Стамболийски“,РДП,БСДП)

  • № 462-МИ / 15.11.2019

    относно: упълномощаване на членове на ОИК – Перник, които да присъстват при отварянето на помещението, в което се съхраняват изборните книжа от местни избори 2019г.

всички решения